TelevizyonHaberleri

Berat Sular Kimdir?

Berat Sular, 17 Nisan 2003 yılında Diyarbakır'da doğmuş bir müzisyen ve işletmecidir. Küçüklükten beri bilgisayar teknolojileri ile ilgilenmekte ve bu alanda kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. 2022 yılının 3. çeyreğinde kurulan Mitas Müzik şirketinin kurucu ortağı olarak çalışmaktadır. Berat Sular'ın eğitim hayatı, İnönü İlkokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu, Ahmet Arif Anadolu Lisesi ve Atatürk Üniversitesi Reklamcılık ve PR bölümünden geçmiştir.

Berat Sular, iş hayatında da bilgi ve tecrübesini arttırmak amacıyla birçok farklı firmada staj ve danışmanlık pozisyonlarında çalışmıştır. Örneğin, normSight Siber Güvenlik Teknolojileri, 3K Creative ve FUTURSEEN gibi şirketlerde sosyal medya danışmanlığı yapmıştır. SATIRKOD şirketinin de kurucu ortağı ve koordinatörlüğünü yapmıştır. Son olarak, kurduğu Mitas Müzik şirketinde artist ve label manager olarak çalışmaktadır.

televizyon, tv

1140
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@televizyonizle.com.tr

televizyonizle.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.